Turniej Wiedzy Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego ,,Na ratunek Ziemi"

Turniej Wiedzy Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego ,,Na ratunek Ziemi

Cieszymy się z kolejnych sukcesów naszych uczniów!

Drugoklasistka, Łucja Wciślak, zajęła I miejsce w Turnieju Wiedzy Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego ,,Na ratunek Ziemi" w kategorii klas I-III.

21 marca 2024 w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach Łucja oficjalnie odebrała dyplom i nagrodę. Jesteśmy z niej bardzo dumni!

Łucja, przygotowując się do konkursu, perfekcyjnie opanowała wymagany zakres wiedzy opartej na publikacji ,,Palmy na biegunie. Wielka opowieść o zmianie klimatu". To ważne, by świadomość dotycząca ekologii była popularyzowana. Świadome wybory każdego z nas wpływają na nasze otoczenie. Naszym celem jest, by nasi uczniowie mieli w sobie tę wrażliwość.

Na etapie wojewódzkim konkursu naszą szkołę reprezentowali również: Jaśmina Goldman z kl. IVa (kategoria IV-VI) oraz Kacper Szeląg z kl. VIII (kategoria VII-VIII).

Opiekunami merytorycznymi w przygotowaniach byli: pani Ewa Hutniczak oraz pan Jacek Wojewodzic.